O nas

Biuro Rachunkowe Abix Consultant Kraków

Działamy na rynku od 2003 roku. Od tego momentu nasza firma zapewnia klientom bezpieczeństwo, zaufanie i rzetelność wykonywanych usług.

Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi, kadrowi i doradcy podatkowi z pasją. Oprócz nich stale współpracujemy z ekspertami z zakresu prawa, podatków, rachunkowości i systemów kadrowo – płacowych.  Wszyscy pracujemy nad tym, aby świadczyć dla Państwa usługi najwyższej jakości w oparciu o kompleksową ofertę.

Wychodzimy z ofertą do małych i dużych firm bez względu na branżę, w jakiej działają. Z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się młodymi przedsiębiorcami i ich świeżymi firmami, jak i rozbudowanymi biznesami, które potrzebują doraźnego lub stałego wsparcia z naszej strony.  Bierzemy na swoje barki prezentację firmy wobec Urzędu Skarbowego i ZUSu, a to oznacza dla Państwa spokój i brak dodatkowych zmartwień.

Zanim rozpoczniemy współpracę – koniecznie chcemy Państwa poznać! Zależy nam na dogłębnym zrozumieniu Państwa oczekiwań oraz funkcjonowania firmy. Skupiamy się na dokładnej analizie potrzeb, aby skutecznie dopasować zakres usług księgowych do Państwa wymagań. Od samego początku sprawy Klienta prowadzi jeden księgowy, co pozwala na nawiązanie nici porozumienia i zdecydowanie ułatwia prowadzenie działalności. W razie potrzeby do dyspozycji Klienta są eksperci i doradcy z różnych gałęzi rachunkowości i prawa, aby rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem.

Biuro Rachunkowe Abix Consultant świadczy usługi na podstawie certyfikatu księgowego Ministra Finansów. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni w firmie PZU SA od odpowiedzialności cywilnej.